Chaga mielona proszek, 100g

Chaga mielona, proszek 100g

Kod: NatVitaBrak produktu

38,74

Chaga mielona, proszek 100g

 

Grzyby witalne Chaga (Guz Brzozy) mają najsilniejsze działanie ze wszystkich grzybów witalnych. Chaga jest niezwykle twardym, rosnącym na drzewach grzybem. Wyglądem bardziej niż grzyba przypomina korę drzewa, na którym rośnie.

W grzybie Chaga zawarty jest enzym dysmutazy ponadtlenkowej - składnik bariery antyoksydacyjnej organizmu oraz beta-glukan.

Grzyb chaga (Inonotus obliquus) rośnie w lasach na dalekiej północy, gdzie ekosystem nie jest jeszcze naruszony. Chaga dobrze rozwija się w odległych dzikich zakątkach, rosnąc na pniach brzozy.

Skład: 100% BIO Chaga mielona proszek (guz brzozy).

Propozycja podania: 1-2 łyżeczki proszku Chaga wymieszać z wodą.

Bio - produkt rolnictwa ekologicznego

Suplement diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nasz sklep zaleca zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Podmiot odpowiedzialny:
NAT Sp. z o.o., ul. Wrocławska 33D hala A13, 55-095 Mirków

 

Źródło:

Hobbs, Christopher (1986) Medicinal Mushrooms: An Exploration of Tradition, Healing, & Culture, Summertown, TN, Book Publishing Company, pp. 121–124

 

Zapraszamy do dodania opinii o Chaga mielona, proszek 100g

(5/5)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij