Czystek 100g

Czystek 100g

Kod: NatVitaBrak na magazynie

4,90

Czystek 100g

 

Czystek zwany też różą skalną rośnie na bogatych w magnez glebach Południowej Europy. Czuje się dobrze w porośniętym niskim buszem krajobrazie makii. Jego zawsze zielone krzewy dorastają do wysokości jednego metra. Ma bardzo delikatne kwiaty o pogniecionych płatkach. Roślina charakteryzuje się przyjemnym żywicznym zapachem.

W trakcie zbiorów z dziko rosnących krzewów, odcinane są liście, kwiaty oraz gałązki i od razu, na miejscu suszone są w zadaszonych, otwartych po bokach drewnianych budowlach, podobnych do stodół. W nich rośliny są chronione przed wilgocią, a świeża bryza od morza zapewnia stale wentylacje w trakcie suszenia.

Herbatka Bio NatVita Czystek Cistus incanus powstała z roślin pochodzących z uprawy ekologicznej. Czystek może powodować lekkie uczucie suchości w ustach, jest to efekt zawartych polifenoli.

Można zaparzać jak herbatę.

Bio - certyfikowane produkty ekologiczne.

Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia: Albania

Podmiot odpowiedzialny:
NAT Sp. z o.o., ul. Wrocławska 33D hala A13, 55-095 Mirków

Źródło:

dr Gunther Harnisch Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie 
Studio Astropsychologii Białystok 2014 

WYPRZEDAŻ - KOD RABATOWY -14% na wszystkie produkty w sklepie:

PAZ14

Kod wpisz przy składaniu zamówienia. Kod obowiązuje do końca października

 

Program lojalnościowy dla stałych klientów - zyskaj do 7%

Produkty powiązane

Zapraszamy do dodania opinii o Czystek 100g

(5/5)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij