Konsultacje dietetyczne

Jak skorzystać z porady dietetyczno - zielarskiej online?

 

1.Wybierz z poniższych opcję pasującą do Twoich głównych dolegliwości (jeśli cierpisz na wiele dolegliwości wybierz tą, która jest najbardziej dokuczliwa, inne także będą wzięte pod uwagę, nie musisz się o to martwić)

 

2.Zamów poradę – na Twój adres e-mail zostanie wysłany szczegółowy kwestionariusz zdrowotny, w którym poinformujesz nas o swoich problemach. Przygotuj swoje wyniki badań, jeśli je posiadasz, będziesz mógł uwzględnić je w kwestionariuszu.

 

3.Po wypełnieniu kwestionariusza, jeśli zaistnieje taka potrzeba i pojawią się dodatkowe pytania skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by zebrany wywiad był wyczerpujący i pozwolił na zaproponowanie najwłaściwszej terapii obejmującej konsultacje dietetyczne online.

 

4.Najpóźniej w ciągu 3 dni od uiszczenia opłaty dostaniesz program terapeutyczny opracowany dla Ciebie zawierający: podsumowanie Twojego stanu zdrowia, zalecane zioła* – m.in. dawkowanie, sposób przygotowania i podania, porę przyjmowania, okres stosowania, ewentualne interakcje i możliwe efekty uboczne, jeśli występują. Konsultacje i porady dietetyczne online obejmują zalecenia dotyczące odżywiania ze szczególnym zwróceniem uwagi na konkretne produkty, które powinieneś włączyć lub wyłączyć z diety oraz jadłospis (jeśli wybrałeś przypisany mu pakiet). Porada dietetyczna uwzględnia też ogólne zalecenia dotyczące aktywności fizycznej.

*proponuję zioła, które są dostępne w sklepach zielarsko-medycznych i aptekach, nie masz obowiązku zamawiania tutaj.

Masz pytania? - skontaktuj się już dziś! 794 908 531

Filtruj
Sortuj według:
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij