Skóra i włosy

Zioła i suplementy diety na skórę i włosy

 

Skóra odpowiada za wiele czynności organizmu, pełni funkcję ochronną, wydzielniczą, odpowiada za utrzymanie ciepła organizmu, znajdują się tu receptory czucia. Skóra bierze udział w procesach metabolicznych. Jej stan odzwierciedla często stan narządów wewnętrznych i ogolny stan zdrowia organizmu.

 

Choroby skóry mogą być spowodowane niedoborem minerałów i witamin, nadmiarem substancji toksycznych w organiźmie, infekcją bakteryjną, grzybiczą bądź wirusową.

 

Wiele chorób skóry i włosów z powodzeniem leczy się za pomocą ziół. Do tradycyjnych preparatów używanych w dermatologii i kosmetyce dodawane są surowce zielarskie. 

 

W chorobach skóry stosuje się zioła o właściwościach przeciwzapalnych, ściągających, przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych, wpomagających gojenie, oslaniających, tamujacych krew, a także przeciwirusowym i antyalergicznym.

 

Zwykle stosuje się zioła zewnętrznie jednak w przypadku niektórych chorób np. chorób z autoagresji jaką jest łuszczyca konieczne są też zioła o dzialaniu wewnętrznym oraz dobrane składniki diety.

Zamów konsultację lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego!

Filtruj
Sortuj według:
  • Ceny:
  • Nazwy:
  • Popularności:
NISZCZ PRYSZCZ płyn do mycia twarzy 180g

NISZCZ PRYSZCZ płyn do mycia twarzy 180g

28,47 zł NISZCZ PRYSZCZ płyn do mycia twarzy 180g

NISZCZ PRYSZCZ płyn do mycia twarzy

Więcej
Zamów

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij